+420 603 964 225 - denně od 9:00 do 18:00 stepanka@dotekpritomnosti.cz

Když jsem byla letos koncem ledna ve tmě, udělala jsem rozhodnutí, že do každého prostoru tmy pořídím osmotický filtr, aby si i klienti mohli během pobytu ve tmě užívat absolutně čisté, živé vody. My ji v naší domácnosti používáme již řadu let. Proč?

Běžně dostupná voda má jeden nedostatek – není absolutně čistá. Zažene žízeň, dodá anorganické minerály, které nás zanesou, zpestří jídelníček o hormony, ředidla, bělidla, olovo a další jedy. Tím pádem v lidském těle nedokáže spustit zhruba čtvrtinu biochemických reakcí, které patří k dokonalému zdraví!

V 70. letech minulého století začal v USA výzkum a zdokonalování technologií výroby absolutně čisté vody. Byla vyvíjena jiná technologie než filtrování. Filtr zachycuje nečistoty, přes které jde i čistá voda na vstupu a de facto se kontaminuje, časem se klasický filtr stejně ucpe a je nefunkční. Nová technologie čištění vody se nazývá reverzní osmóza. Využívá osmotického napětí na polopropustné membráně, přes kterou projdou jen molekuly vody. Ty se shromažďují a na výstupu vytéká nejčistější voda na naší planetě. Rozšířením výroby ceny sestav klesly na přijatelnou hodnotu, takže jej mimo NASA, amerického námořnictva  a luxusních nemocničních zařízení mohou používat i běžné domácnosti.

Reverzní osmóza  – někdy nazývána  jako „hladová voda“ má i mnoho odpůrců. Technologie předběhla dobu a skeptici mají svým způsobem pravdu. Absolutně čistá voda má neuvěřitelně silné čistící schopnostiNavazuje na sebe nečistoty, minerály, usazeniny, soli. Všude. I v lidském těle. Neustále se píší články o tom, jak tato voda odvádí z těla minerály, jejichž nedostatek ohrožuje životy uživatelů. Osmotická voda odvádí z těla minerály, ale jen ty, které jsou v anorganické formě, bez komunikačních schopností. Organické formy minerálů zdravá tkáň nepustí. Pokud zařadíme do života osmotickou vodu, tak musíme tělu dodávat organické – živé minerály. To znamená buď jíst hodně čerstvé, nevařené zeleniny s vysokým obsahem živin, bez chemie, nebo – pohodlnější varianta – namíchat si sem tam šťávu ze zelených superfoods – např. mladý ječmen.

Co se s naším tělem bude dít při pití osmotické vody?

Vyplaví se anorganický usazený vápník v kostech. Ten nahradí organický – živý vápník (mák, superfoods). Po půl roce užívání se docílí toho, že i staří lidé mají pružné kosti, jako malé děti!

Sami si vyléčíme tímto způsobem osteoporózu, achillovy šlachy. Odplavením vápníku z cév pominou příznaky sklerózy. Osmotická voda odstraňuje a doslova rozpouští metastázy a rakovinné útvary. Regeneruje intenzivněji a dokonaleji tkáně (od chrupavky přes srdeční svalstvo po vlasy). Gurmánům na vařené stravě připraví čisté chutě a vůně. Zmizí kamencové usazeniny. Malé děti nejsou zanášeny chemií. Přestanou se tvořit zubní kazy. Zmizí migrény. U lidí s nadváhou osmotická voda naváže toxiny, které vyplaví, včetně na ně navázané vody. Zmizí tuky i vodnatost. Nejen u otylých lidí, ale u pacientů beroucích hormonální přípravky a léky. V úpravě jídel z ovoce a zeleniny nejsou živiny degradovány chemií. U sportovců po odplavení anorganických minerálů a nahrazení organikou , nehrozí kolapsy, infarkty, únava. Vitariáni  při inaktivování oříšků a semínek v osmotické vodě poznají rozdíl – oříšky mají větší objem a jsou chutnější.

Uplatnění najde i v domácnosti, v dílně, v zahradě – všude tam, kde se používá destilovaná nebo převařená voda – napařovací žehličky, autobaterie. Akvaristika – mořské akvárium by bez osmotické vody nemělo přesné hodnoty. Příjemný pitný režim – zatímco vodu z kohoutku pijeme na sílu, osmotická voda je lehká a sama klouže do krku, tělo vyžaduje další a další dávky. Aby se nezatěžovaly ledviny, hlídá se spotřeba na max 2 – 3 l denně. Tak jako u všech tekutin. Osmotická voda se musí uchovávat ve skle! Samočistící schopnosti jsou tak silné, že „čistí“ a rozpouští i plasty! Výjimečně se dá uchovat krátkodobě v potravinářském plastu.

POZOR  – Osmotická voda není totéž, co destilovaná voda! Ta zdaleka nemá schopnosti a čistotu jako osmotická voda! Není „hladová“. Destilací se napřed odpařují hormony, bělidla, těkavé látky, které zůstávají součástí destilátu. Před tím byly navázány na různé anorganické složky, které tělu škodily méně. Další, velmi škodlivá věc u destilace je rozkmitání molekul – jak vařením, tak elektrolýzou. Tyto informace zůstávají ve vodě, a ta je předává do buněk v těle formou frekvenčního ataku. Často se v odborné literatuře uvádí, že v různých institutech se používá k léčení destilovaná voda. V USA se však slangově dodnes říká osmotické vodě „destilka“.

(Převzato od Stanislava Skřičky, autora knihy Oprawme se.)

 

P.S.: Osmotické filtry jsou již nainstalovány v každém prostoru tmy a každý, koho voda ve tmě zmlsá a bude mít chuť koupit si osmotickou sestavu i pro sebe domů, může dostat od nás slevový kupon. (až 2.000 Kč sleva na jedné sestavě!) Nezapomeňte si o něj říct…

Chcete-li si přečíst více o tom, jak nám osmotická voda pomáhá odvápnit šišinku mozkovou, neboli třetí oko, přečtěte si tento článek: https://dotekpritomnosti.cz/odvapni-sve-treti-oko/