+420 603 964 225 - denně od 9:00 do 18:00 stepanka@dotekpritomnosti.cz

Mnoho lidí neví, co by si ve tmě počali. Což takhle počnout potomka? Jste pár, který se už pár let snaží počnout, leč marně? Zkuste si zalézt do tmy! Tma umí divy! Nám se to díky ní podařilo a rádi posdílíme, proč…

Tma i žena jsou kvalita JIN

Pokud jste žena a máte více jangových kvalit, než jinových, (podnikáte, máte vše dokonale naplánované a pod kontrolou, vedete nebo zaměstnáváte druhé lidi, máte na svých bedrech velkou zodpovědnost nebo jste workoholička) pro početí potomka je naprosto nezbytné, abyste se přeladila na kvality JIN. (uvolnění, plynutí, otevřenost, přijímání toho, co je, i muže a jeho spermatu) V každodenním shonu jangové ženy je velmi těžké dostat se hluboko do jinu. Máte zřejmě pocit, že když se uvolníte, vše, co na vás stojí, spadne, že nic už nebude fungovat. Dovolte si na týden nechat svět běžet bez vás – ve tmě se dospíte, nabijete energií, uvolníte a zklidníte. Tma bude vaší velkou učitelkou jinových kvalit.

Sexualita se prolomí na nový level

Pokud vás v běžném životě od milování stále něco ruší – telefony, návštěvy, děti nebo spolubydlící, nebude možné opravdu se do něj položit. Milování patří k těm věcem, které potřebují čas, klid, soukromí, pocit bezpečí. Alespoň pro ženskou psychiku tomu tak je. Ve tmě máte zaručeno, že vás nikdo nevyruší. Můžete se tak promilovat ke zcela novým kvalitám, které jste dříve ani z dálky nezahlédli. Můžete se dotknout tantry.

Ovulace ve tmě

Víte, že je možné počnout jen 12 x do roka? Mnoho párů, které tomu pouze nechávají tzv. volný průběh, většinu ovulaci minou. Ti, co ji naopak příliš sledují, se zase dostanou do nepřirozené křeče a milování je pak nebaví. Pokud si svůj temný týden naplánujete na čas ovulace, neminete ji. Žena bude odpočatá, klidná, přijímající. Připravená.

Zpřesněte své vize

Ve tmě mě napadalo mnoho nových projektů, které přicházely jako dokonale vykrystalizované  obrazy včetně postupů, jak je uskutečnit. Chválila jsem se v duchu za to, jak perfektně dokážu zhmotňovat své nápady když tu mi projelo myslí: „Úplně stejně musíš vidět své mateřství! Doteď jsi je viděla spíš rozmlženě, ta vize se musí zpřesnit! Včetně kroků, přes které se zhmotní!“ A začala jsem si velmi živě představovat, jak se vajíčko spojuje se spermií, jak dítě roste v bříšku, jak jde ven přirozeným porodem a jak ho přikládám k prsu, a jak jsme všichni 3 šťastní. Tuto vizi jsem si promítala zas a znova, a kdykoliv začala být opět rozmlžená, zaostřila jsem. „Vizionaření“ jsme pak praktikovali i společně s partnerem. V následujícím dni jsme počali…

 

Pár dalších rad – co dělat ještě před temným týdnem?

Tvrdit, že jen díky tmě ihned počnete, by bylo bláhové. Pokud na sobě budete ale pracovat pár týdnů nebo měsíců před svojí párovou tmou, šance se zmnohanásobí. Co jsme dělali my?

1.     Navštivte poradkyni tradiční čínské medicíny. Ta jen z pulzu a jiných tělesných příznaků pozná, co je v nerovnováze a doporučí bylinné preparáty. Díky jistým energetickým nerovnovahám totiž není početí možné.

2.     Zajděte na vyšetření, abyste vyloučili, že vaše těla na sebe reagují alergicky a že jste oba početí schopni. Mnoho lidí totiž neví, že jsou chemicky nekompatibilní, nebo že je jeden z nich skutečně neplodný.

3.     Spermiogram: V dnešní době se všeobecně ví, že mužská plodnost se stále snižuje. Každý muž si ale myslí, že se to týká těch druhých a on sám je v pohodě. Dokud neuvidí ten svůj, a na něm černé na bílém docela děsivá čísla. Udělejte to – nakopne vás to k tomu, abyste na sobě začali makat a nemysleli si, že chyba je na straně partnerky! (Přestaňte nosit slipy, mobil v kapse, začněte se hýbat, a neseďte stále u complu, myjte se jen studenou vodou – nebo se nejlépe otužujte! A pro všechny případy, přidejte do stravy antioxidanty, nebo přípravek Folandrol, který je všechny obsahuje…)

4.     Ženy, je dobré vědět, kdy ovulujete. V lékárně se zakoupí jednoduché testy, které jeden měsíc denně počůráte. Ode dne, kdy se na testu objeví dvě čárky, se ovulace dostaví ve 48 hodinách. Pro ujištění dalších pár měsíců testujte jen dny kolem toho, který minule vyšel. Po pár měsících víte zcela zaručeně, který den cyklu to je. Pobyt ve tmě naplánujte tedy na týden, ve kterém tento den přijde. Pokud by tento den vyšel na začátek tmy, vyberte raději jiný měsíc, kde tento den vyjde spíše na konec pobytu ve tmě – je dobré být už odpočatí, do růžova vyspaní a mít čas ponořit se do sebe. Taky nezapomeňte, že spermie v ženském těle vydrží až několik dní, a že kvalitní orgasmy jsou schopné ovulaci i uspíšit, když je to třeba!

5.     Muži, vyhněte se sauně, horkým koupelím a přílišnému teplu. Když muži nechtěli ve starých časech oplodnit ženu, dali si před souloží koupel šourku v lavóru s horkou vodou. To jejich spermie zaručeně zabilo. Proto se vyhněte jakémukoliv zahřívání, naopak – sprchujte se ledovou vodou, plavejte v zamrzlých rybnících…choďte bosi a méně se oblékejte!

6.     Ženy, pijte kontryhelový čaj, z exotičtějších rostlin se doporučuje shatavari a muži můžou vyzkoušet kotvičník.

7.     Oba partneři by měli jíst nejméně měsíc před tmou kyselinu listovou

Když jsem odcházela ze tmy, říkala jsem si, že se nic zase tak převratného nestalo. Odpočala jsem si, dospala deficit, dostala pár nových nápadů…

S tmou už je to tak: Když odcházíte, nevíte ještě, co vám skutečně dala…